O projektu

1.ledna 2020  |   Mgr. Libor Kudrna, DiS.  |   1121x  |  

Projekt MAP II ORP Teplice

Úvodem krátké připomenutí: 1. 7. 2016 – 30. 6. 2018 probíhal v ORP Teplice projekt na podporu vzdělávání s názvem Místní akční plán rozvoje vzdělávání v ORP Teplice (zkráceně „MAP“), jehož realizátorem byla MAS Cínovecko, o. p. s. za podpory dalších místních partnerů. Převážnou část partnerů tvořily i s ohledem na zaměření projektu školy z ORP Teplice.

Pro zapojené subjekty z řad mateřských a základních škol i subjektů zájmového a neformálního vzdělávání a jejich zřizovatelů tento projekt vytvořil mj. řadu možností k setkávání se a sdílení zkušeností, formulování názorů, problémů a potřeb, ale také nápadů a návrhů možné budoucí spolupráce.

Svou účast v tomto partnerství, ochotu dále spolupracovat a společně se podílet na rozvoji kvality vzdělávání v regionu ORP Teplice následně potvrdila drtivá většina aktérů MAP (zřizovatelé škol, školy a další partneři) písemným souhlasem se zařazením do navazujícího projektu MAP II ORP Teplice. Vznikla tak široká platforma spolupráce. Již před zahájením realizace MAP II projevilo zájem o zapojení se do projektu 66 škol z celkového počtu 84 škol zřizovaných v území správního obvodu ORP Teplice.

Projekt MAP II byl zahájen v únoru 2019 a na jeho celkovou realizaci mají realizátoři projektu 4 roky.

Aktuality, pozvánky na semináře a kurzy, nabídky spolupráce i termíny dalších akcí sledujte i nadále na našich FB stránkách MAP Teplicko II a na webových stránkách: http://www.mapteplicko.cz/

Těšíme se na další výzvy a spolupráci.

Mgr. Libor Kudrna, hlavní manažer projektu
e-mail: kudrna@mascinovecko.cz
telefon: (+420) 606 122 068

Operační program Výzkum, vývoj a podnikání

MAP II ORP Teplice
CZ.02.3.68/0.0/0.0/17_047/0011455
info@mascinovecko.cz
www.mascinovecko.cz


Logo MAS Cínovecko

Soubory ke stažení

Plakát projektu
(pdf, 75kb)
Stáhnout

Náš Facebook

Kalendář akcí

Dnes je 3. února 2023
a svátek má Blažej.

Logo Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání Logo MŠMT Logo MAS Cínovecko
Webové stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Pokračováním s tím souhlasíte.